Firmast

body-third-col: 
image-third: 
body-third: 

Arutech Parimad Aknad on asutatud 1999. aastal ja põhineb Eesti erakapitalil. Firma spetsialiseerub PVC-akende, -uste ja vaheseinte tootmisele. Praeguseks on meie valduses 3000 m2 tootmis- ja 400 m2 kontoripinda. Meil on Eestis 21 filiaali koos müügiesinduste ja logistika keskustega.

2015 aastal valmis Arutechi uus tootmis-ja büroohoone.
Nüüd on peamine tegevusaadress Allika tee 3, Peetri alevik 75312, Rae vald, Eesti. Uus tootmishoone on võimaldanud tõsta töö tootlikkust ja lühendada tarneaegu.

image-third: 
body-third: 

Tehases on kaks modernset aknaliini, mis võimaldavad toota 350-400 akent päevas. Firmas töötab ligi 130 inimest.

Arutech Parimad Aknad on sertifitseeritud rahvusvahelise kvaliteedijuhtimise sertifikaadiga ISO 9001:2015 ja keskkonnasertifikaadiga ISO 14001:2015 ning omab CE-markeeringut. CE-markeering kinnitab, et meie GEALAN-profiilist valmistatud aknad on edukalt läbinud kõik katsetused ja vastavad täielikult Euroopa aknatootmisstandardile EVS-EN 14351-1:2006+A1:2010.

Arutech Parimad Aknad on Eestis 6-kambriliste akende tootjate hulgas liider.

Arutech Parimad Aknad on kõige stabiilsem aknatootmisega tegelev firma Eestis, kellel ei ole võlgu.

body-third: 
image-third: 
body-third: 

Vastavalt ajalehtede „Delovõje Vedomosti“ ja „Äripäev“ artiklitele (14. september, 2011 - TOP90) on Arutech Parimad Aknad 22. kohal 90 kõige edukama ehitusmaterjalitootja edetabelis.

Samuti tahame pöörata tähelepanu sellele, et plastaknatootjate hulgas on Arutech Parimad Aknad nimetatud edetabelis esimesel kohal, olles möödunud teistest konkurentidest.

Arutech Parimad Aknad OÜ-l on Eestis suurim esindustevõrk ja meie töötajad suudavad rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide soovid.

Klientide teenindamine toimub sõbralikus õhkkonnas. Meie töötajad tutvustavad Teile üksikasjalikult Arutech toodangut.

Raskemate objektide projekteerimisel ning juriidilistele isikutele ja korteriühistusele on abiks kogenud töötajad.

Meie eelised

  1. Meie firma on kuuekambriliste akende esitootja Eestis.
  2. Meie firma on juba 25-aastane, selle aja jooksul oleme valmistanud ja paigaldanud tuhandeid aknaid.
  3. Profiili, mida me kasutame akende valmistamisel, toodetakse Saksamaa turgude jaoks; kummitihendid sulatatakse meie tehnoloogia järgi plastikuga kokku, mis tagab hea kvaliteedi ja akende hermeetilisuse.
  4. Meie furnituur ei vaja praktiliselt mingit hooldust, standardkomplektis on sissemurdmist takistavad elemendid.
  5. Me suhtume ka pärast tööde lõppu oma tellijatesse tähelepanelikult.
  6. Me oleme üks vähestest firmadest, kellel puuduvad võlad ja laenud. Firma finantsolukord on stabiilne, mis tagab kindluse, et meie kliendid ei jää ka tulevikus ilma tehnilise tähelepanu ja hoolduseta.