GEALAN-LUMAXX: Vähem elemente – rohkem valgust

header-image: 

GEALAN üllatab jätkuvalt ülemaailmset akende turgu oma innovaatiliste lahendustega. Seekord tehakse juttu kõige uuemast profiilikombinatsioonist GEALAN-LUMAXX preemiumklassi aknasüsteemis GEALAN S9000. Antud süsteemil on tohutu palju konkurentsieeliseid, millest me kohe praegu räägimegi.

body-second-col: 
body-title: 
Tunduvalt vähem raame
image-second: 
body-second: 

Otsene võrdlus näitab, et uus süsteem GEALAN-LUMAXX on oluliselt kitsam kui kõik eelnevad raamikonstruktsioonid. Standardsete stulpkonstruktsioonide laius on 150 mm ja rohkem. Raskekaalulised talad teevad akende silueti rohmakamaks ning ruumi pääseb vähem valgust. Tänu uuele süsteemile avaneb võimalus luua elegantsemaid akna- ja uksekonstruktsioone, säilitades seejuures mugavuse ja kasutuskindluse.

body-title: 
25% rohkem klaasi
image-second: 
body-second: 

Nüüdisaegse arhitektuuri peamiseks eritunnuseks on suured aknad, mis võimaldavad teha ruumi valgemaks ja avatumaks. Ajalooliste rajatiste rekonstrueerimisel on samuti nõutud kitsa poolega aknad, kuna need võimaldavad säilitada peene ajaloolise välimuse. Nüüd võimaldab süsteem GEALAN S9000 paigaldada kitsama nähtava osaga aknaid, tänu millele suureneb klaasitav pind kuni 25% standardakendega võrreldes.

body-title: 
Optimeeritud geomeetria
image-second: 
body-second: 

Süsteemi GEALANLUMAXX väljatöötamisel optimeeriti profiilide geomeetriat. Profiili laiust vähendati miinimumini. Seejuures pöörasid insenerid tähelepanu sellele, et soojusisolatsiooniliste ja staatiliste näitajate suhe oleks tasakaalus ning furnituuri detailide kombinatsioonid suurepärased. Monostulpi elegantne sümmeetriline vorm soodustab täiendavalt selle paindlikumat kasutamist akende tootmisel.

body-title: 
Kompromissideta
image-second: 
body-second: 

Vaatamata „elegantse” välimuse prioriteedile, ei ole aknapoole ega stulpi staatika muutunud. Mõlemas profiilis kasutatakse terast, mis võimaldab tänu oma omadustele valmistada kuni 2,30 m valget värvi elemente ja kuni 2,20 m värvilises variandis. Kombinatsioonis spetsiaalse klaaspaketi STV® sissekleepimise tehnoloogiaga on võimalik valmistada kuni 2,50 m valget värvi elemente ja kuni 2,40 m värvilises variandis.

body-title: 
Süsteemne platvorm
image-second: 
body-second: 

S9000 Tänu detailideni väljatöötatud profilisüsteemile S9000 saate te nüüdisaegse laia süsteemi montaažilaiusega 82,5 mm. Lisaks elegantsele välimusele võimaldab süsteem valmistada kõiki aknatüüpe, samuti välisuksi ja tõste-lükanduksi. Sel viisil on meie poolt pakutav süsteem S9000 süsteemseks platvormiks, mis sobib mistahes ehituslikeks eesmärkideks ning samuti ka erinevate arhitektuuristiilide ja hoonetüüpide jaoks.

body-title: 
Tõste-lükanduksed
image-second: 
body-second: 

Lükandelemendid – see on nüüdisaegse stiilse eluaseme klassikaline detail. Suured klaaspinnad näevad elegantsed välja ja loovad suurepärase õhkkonna. GEALANI poolt valmistatud uus tõste-lükanduks S9000 vastab oma välimuse ja tehniliste võimaluste poolest antud nõuetele. Spetsiaalselt väljatöötatud Design teostus on eriti õhukeste kontuuridega. Kas uks on lahti või kinni, see ei oma tähtsust. Ruum on igal juhul hästi valgustatud ja konstruktsioon on praktiliselt märkamatu.

body-title: 
Värvilised aknad ACRYLCOLOR
image-second: 
body-second: 

ACRYLCOLOR värviline pind on valgete akende PVC-pinnast kaks korda tugevam. See on suure vastupidavusega kriimustuste ja ebasoodsate ilmastikutingimuste suhtes. Siidjas-matjas, sile ja poorideta pind on tolmu ja mustusekindel, ei kihistu, ei kooru maha ega vaja korduvat värvimist. ACRYLCOLOR pinnaga aknaid on lihtne hooldada.

body-title: 
Dekoratiivkiled RealWood®
image-second: 
body-second: 

Neile, kelle jaoks on tähtis naturaalne välimus, ja kes ei soovi loobuda nüüdisaegsete aknatehnoloogiate eelistest, pakub GEALAN lamineeritud profiile. PVC profiilide lamineerimiseks kasutatakse rohkelt puitu imiteeriva mustri ja tekstuuriga dekoratiivkilesid. Uued RealWood® kiled annavad erilise välimuse. Need läigivad tunduvalt vähem kui standardsed kiled. Katsumisel meeldiv tekstuur annab plastikakendele naturaalse puidu välimuse. Tänu erilise pinna kasutamisele jätavad uued kiled, mida valmistatakse kuues erinevas värvitoonis, mulje, et tegemist on puitakendega. Seejuures paistavad need silma ka funktsionaalsete eeliste poolest: suur kulumiskindlus, vastupidavus atmosfääritingimuste ja ultraviolettkiirguse mõjule. Tänu pinna struktuurile on need mustusekindlad ja neid on kerge kasutada.