Süsteemiplatvorm GEALAN S9000 – parimad tehnilised lahendused

header-image: 

Uus kombineeritud süsteem S9000 montaažilaiusega 82,5 mm kutsus GEALANI äripartnerite ja klientide seas esile väga suure huvi. Seda demonstreeris väga näitlikult 2015. aasta müügikäive. Eelmise aasta analoogilise perioodiga võrreldes suurenes uue süsteemi käive kolm korda. Sellisel viisil moodustas GEALANI kõige uuema pereliikme käive 2015. aasta esimeses kvartalis ligi kolmandiku kogukäibest – ja see tendents jätkab kasvu. GEALANI müügiprognoosid on soodsad – võib loota, et süsteemi S9000 käive kasvab kaks korda.

Profiilisüsteem GEALAN S9000 on koondanud endasse parimad PVC turul olemasolevad lahendused ja unikaalsed omadused, mis on kättesaadavad vaid innovaatilise toote valmistajale – Saksa ettevõttele GEALAN. Preemiumklassi kuuluva uudistoote abil saab nüüd praktikas realiseerida kõige rafineeritumat arhitektuurifantaasiat, mis vastab kõigile soojusisolatsiooni, mugavuse ja ohutuse normidele. Tänu komplekslahendustele, mis koosnevad tehnilisest oskusteabest ja ettevõtte enda eksklusiivsetest lahendustest, võib platvormi S9000 nimetada Euroopa parimaks väljaarendatud aknasüsteemiks, mille abil võib saavutada ideaalseid lahendusi arhitektuurilise väljendusrikkuse ja maksimaalse energiasäästu osas.

body-second-col: 
body-title: 
Tõste-lükanduksed GEALAN S9000
image-second: 
body-second: 

Tootesari GEALAN S9000 on täielikult läbitöötatud ning võimaldab valmistada mitte ainult lihtsaid standardaknaid ja -uksi, vaid ka kõige keerulisemaid konstruktsioone, kaasa arvatud kuni 6 meetri pikkused tõste-lükanduksed, mis võivad kaaluda ligikaudu 400 kg. Lisaks innovaatiliste tehniliste lahenduste olemasolule kajastuvad süstemis S9000 ka tööstusharu viimased moetrendid: profiili montaažilaius 82,5 mm, kolm tihendikontuuri, 6 raami ja aknapoole profiili sisekambrit, võimalus kasutada kuni 54 mm paksust klaaspaketti, on saavutatud soojusisolatsiooninäitaja 1,12 m²•C/W jms. Kuid tõeliselt novaatorlikud on uue toote poolt pakutavad unikaalsed võimalused.
HST lükanduksed paistavad silma funktsioneerimiskerguse poolest. Uksepool tõuseb käepideme keeramisel üles, asetub rullikule ja liigub kergelt edasi. Sellise suure raskuse juures võib uksepoole mehaaniliselt avada ja lükata isegi laps, kuna siinidel liikuv rullikmehhanism on suurepäraselt tasakaalustatud. Süsteemis võib üks uksepool olla liikumatu, mis võimaldab teise uksepoole mehhanismi pealt oluliselt kokku hoida.
Tänu klaasi kleeplindi (STV®) abil PVC uksepoole profiili sisse staatilise sissekleepimise tehnoloogiale kandub klaaspaketi jäikus üle uksepoolele, tehes sellega kogu konstruktsiooni stabiilsemaks ja see ei vaja terasest tugevdust ning uksepool ei paindu seejuures läbi. See võimaldab valmistada ülisuurte pooltega konstruktsioone ilma imposti kasutamata.
GEALANI võimekus valmistada kõige suuremaid konstruktsioone parimate õhu läbilaskvuse näitajatega (klass 4A) tänu erinevatele õhuklappidele õhu infiltreerimiseks ruumis ja vihmakindlusele (klass 7A), on tõestatud dokumentaalselt. Ettevõttes valmistatud ukseportaalid suudavad vastu panna isegi Norra põhjarannikul puhuva tormituule jõule.
Ettevõtte unikaalne disainilahendus – profiili nähtava laiuse vähendamine akna või ukse liikumatus osas 50%, tänu millele näeb kogu konstruktsioon interjööris täiesti uutmoodi välja. Katteliistuga uksepoolele saab anda lameda välimuse, mis liibub tihedalt vastu raami, võimaldades luua tervikliku konstruktsiooni illusiooni ja täielikult korrata ruumi disaini värvi järgi.

body-title: 
Teie maja visiitkaart
image-second: 
body-second: 

GEALAN S9000 süsteemi uus välisuks on veenev mitte ainult oma soojusisolatsiooniliste omaduste poolest, selle tugevus on antud juhul võrreldav mänguga oma koduliigas. Suur kinnitussektsioon, vastava kujuga terasest ja täpselt rihitud nurgakinnitused tagavad suure stabiilsuse nagu ka vastupidav ühendus alumise lävepaku piirkonnas, mis on saavutatud alumiiniumist ja PVC-elementide fikseerimise teel kahes tasapinnas.
Viimaseks punktiks muutub süsteemne lahendus plekitahvli suhtes, mis parandab ukseelementide omadusi mitte ainult optiliselt. Eelkõige tagab see maksimaalse kaitse paduvihma eest ja optimaalse hermeetilisuse, mis saavutatakse tänu harjastihendite kasutamisele alumise lävepaku piirkonnas erinevatel tasanditel. On olemas rohkelt veenvaid argumente süsteemi S9000 välisuste kasuks: uste montaažisügavus – 82,5 mm, 5 profiili sisekambrit, võimalus klaasida klaaspakettidega ja kuni 52 mm paksuste (süsteemiga STV® kuni 54 mm) sandwich-paneelidega, termilise eraldusega barjäärivaba lävepakkude süsteem parandab märkimisväärselt soojus- ja heliisolatsiooninäitajaid. Suured tugevdatud kambrid, terasest tugevduse ja nurgakinnituste täpne vorm tagab uste suurepärase staatika. Süsteemne lahendus sadevee ärajuhtimiseks parandab ukseelementide välimust ja tagab optimaalse hermeetilisuse tänu erinevatel tasanditel harjastihenditele. Paindlik värvikujundus tänu dekoratiivkilede suurele valikule või alumiiniumist katteplaatidele avab arhitektidele ja hoonete projekteerijatele suured võimalused.

image-second: 
body-second: 
Pindade katmise tehnoloogia ACRYLCOLOR

Süsteemi S9000 väljatöötamisel pööras GEALAN suurt tähelepanu pindade katmise tehnoloogiale ACRYLCOLOR. Aasta algusest alates on uus täiustatud süsteem nüüd saadaval ka erinevate köitvate ACRYLCOLOR värvide näol. Selle otsuse õigsust kinnitab müügimaht 2015. aasta esimeses kvartalis. 50% tellitud S9000 süsteemidest on ACRYLCOLOR tehnoloogia järgi valmistatud kattega.

Suur nõudlus profiili ACRYLCOLOR DB 703 järele

Favoriidiks värviliste akende seas on saanud ACRYLCOLOR DB 703, tumehalli värvitooni metallipigmentidega peetakse üheks kõige moodsamaks värviks nüüdisaja arhitektuuris. Suurepäraseks tõestuseks sellele on – GEALANI müüginäitajad. Värvi DB 703 valmistatakse ainult süsteemis S9000 kattega ACRYLCOLOR tehnoloogia järgi.

body-title: 
Kõrgendatud kaitse sissemurdmise vastu
body-second: 

Enamik sissemurdjaid tungib ruumi mitte ukse, vaid akna kaudu. Ebakvaliteetse või spetsiaalset sissemurdmise vastast kaitset mitteomava akna avamiseks kulub kurjategijal vaid mõni sekund. Seepärast tuleks kurjategijate eest kaitsmiseks kasutada aknaprofiilide tootjate poolt väljapakutud lahendusi, mis aitavad sissemurdmist tõkestada. Üheks lahenduseks, kuidas ennast kutsumata külaliste eest kaitsta on – valida aknad, mille valmistamisel on kasutatud uut profiilisüsteemi GEALAN S9000. Milles seisneb nende akende eripära?
Akna sissemurdmiskindlus ei sõltu ainult profiilist. Sissemurdmiskindel aken – see on terviksüsteem, mis sisaldab endas nii kvaliteetset profiili, furnituuri kui ka teisi koostedetaile. Kuid profiilil on vaieldamatult otsustav tähendus – sellest sõltub furnituuri kinnitamise tugevus, kui laia klaaspaketti saab paigaldada ja jms. Harilike plastikakende profiilide avamisega saavad sissemurdjad kergesti hakkama, lükates kruvikeeraja või kangi aknapoole ja raami vahele. Profiil paindub ja aknapool libiseb lukustusdetailide vahelt välja. Süsteemis GEALAN S9000 kasutatakse keskmise tihendusega süsteemi. See on omalaadne tõke, mis ei lase raami tõsta ja akent kiiresti avada.
Süsteemi GEALAN S9000 profiili montaažisügavus on – 83 mm. Selline montaažisügavus suurendab keevisõmbluse vastupidavust, mis omakorda suurendab kogu aknatoote mehaanilist tugevust ja stabiilsust tervikuna. Ja seega ka – ohutust. Furnituuri ankrupoldid keeratakse spetsiaalse sisemise kambri topeltkihi sisse, mis suurendab oluliselt furnituuri kinnituse tihedust. Peale selle saab süsteemi GEALAN S9000 laiadesse profiilidesse panna võimsa terasest tugevduse. Furnituur kinnitatakse mitte ainult profiilikambri külge, vaid ka armatuuri külge, aken muutub veelgi ohutumaks, sest võimalused sellisel viisil kinnitatud furnituuri lahtimurdmiseks muutuvad veelgi väiksemaks. Loomulikult, kui eesmärgiks on sissemurdmine, siis püüavad kurjategijad teha seda mistahes vahenditega. Seda enam, et stabiilne süsteem kaitseb kiire sissemurdmise eest, selleks kulub rohkem aega, mis on eriti tähtis.

body-title: 
Aknakonstruktsiooni tugevdatud jäikus ja kauakestvus
body-second: 

Kõige uuem klaaspakettide GEALAN STV sissekleepimise tehnoloogia annab samuti oma panuse akna ohutuse parandamiseks. Tänu akna sissekleepimise tehnoloogia GEALAN STV® kasutamisele omandab aknaprofiil stabiilsuse ega paindu, kui vargad pistavad vahele mingi instrumendi, mille abil saab aknapoole avada.
Selle tehnoloogia järgi kleebitakse klaaspakett profiili külge, mille tulemusena paranevad aknapoole geomeetrilised ja staatilised omadused, aknapool vajub vähem ega vaja mõne aja pärast reguleerimist. GEALAN STV ® tehnoloogiat saab nimetada revolutsiooniliseks, kuigi võib tunduda, et kasutatakse kõige lihtsamat lahendust – tavakonstruktsiooni muutmata, kaetakse aknapool vastava suuruse ja paksusega kahepoolse kilega. Klaaspakett kleebitakse kogu perimeetri ulatuses aknapoole profiili külge ja see muutub aknakonstruktsiooni kinnituselemendiks. Selline konstruktsioon talub standardakendega võrreldes suuremat staatilist koormust.