Status message

The webform component multifile is not able to be displayed

Terrasside klaasimine

header-image: 
body-second-col: 
image-second: 
body-second: 

Terrassid ja verandad on tõhus viis suurendada oma eluruume. Ühendades õue ja toa, toovad need looduse lähemale eluruumidele. Pikendamaks terrasside kasutamist jahedamatel kuudel või kasutamiseks lisaküttega aastaringi on Arutechi terrassiklaasid lihtne ja soodne lahendus.

Arutechi terrassiklaasid sobivad nii eramutele, kortermajadele, suvilatele, kui ka näiteks kohvikutele lisapinna saamiseks.

Arutechi terrassiklaasid on püstraamideta, kergelt liikuv, tugeva ehitusega klaasimissüsteem. Paneele on lihtne avada ja sulgeda. Äärmist käändpaneeli saate kasutada läbikäiguuksena, näiteks aeda minekuks või siis soovi korral avada kogu sein, et nautida linnulaulu.
Spetsiaalselt madaldatud alaprofiili on võimalik ”uputada” põrandasse nii, et põrandale jääb kõigest 10mm kõrgune lävepakk.

Klaasid kinnitatakse klaasiliistude külge spetsiaalse liimiga ning lisaturvalisuse tagamiseks läbi puuritud klaasiavade roostevabade neetidega. Sama kinnitusmeetodit on kasutatud edukalt juba üle 20 aasta.

Arutechi terrassiklaasidel kasutatavad plastosad on ilmastiku ja UV kindlast plastikust,
metallosad aga roostevabast terasest, mis tagavad kogu süsteemile pika ja töökindla eluea.
Lähtudes ava kõrgusest ja paneelide laiusest kasutatakse kas 8 või 10mm paksust karastatud turvaklaasi. Maksimaalne soovitatav liugelemendi laius on 800 mm ja kõrgus kuni 2800mm.


Lahtine asend
Lahtine asend

Kinnine asend
Kinnine asend


button-area: