PSK paralleelselt kallutatav lükanduks

header-image: 
body-second-col: 
image-second: 
body-second: 

Plastik lükanduks või lükandsüsteem PSK


On olemas erinevaid lükanduste süsteeme. Kõige soodsama hinnaga on nende hulgas lükanduste süsteem PSK.
See on hea võimalus muuta oma kodu kaunimaks, Te võite osta paralleelselt liikuva lükandukse PSK koos akendega. Me valmistame neid samadest profiilidest nagu on valmistatud aknad ja välisuksed. Kuid kasutame neis spetsiaalset sulustusmehhanismi, mis tagab vaikse ja ühtlase PSK ukse liikumise, kaaluga kuni 200 kg. Tänu sellele on võimalik PSK lükandust kasutada tunduvalt keerulistemas konstruktsioonides ühendades neid soovi korral plastakende või teiste plastikust ustega.

body-second: 
Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.
Gealan S8000
Gealan S8000
Gealan S9000
Gealan S9000
body-middle: 

PVC lükanduksed, nende avatavuste variandid:

Automaatsüsteem
-PSK liuguksel on tihedalt lengi vastu suletav raam, mis isoleerib eluruumi välisoludest;
-PSK lükanduks hoiab kokku eluruumis ruumi , tänu paraleelselt liikuvale ukseraamile:
-PSK liuguks on ainuke lükandukse süsteem, kus ust saab avada ka õhutamiseks 45 kraadi, nagu plastakende puhul;
-Tegu on kõige odavama lükandukse süsteemiga.

Pöörake tähelepanu sellele, et:
-kasutades liuguksi, on ava avatud maksimaalselt 50% ulatuses;
-PSK raamid avanevad ainult sissepoole, kuid on võimalik tellida uksele linki ja lukku mõlemale poole ust. Tänu millele saate ukse lukustada ja lahti lukust keerata nii väljast kui ka seest. PSK lükandust on võimalik kasutada seega ka välisuksena.

Mugavussüsteem:
Tal on mitmeid eelisi automaatsüsteemi ees:
-ta sulgub kindlalt kuid pehmemalt, kasutades vaid vähest jõudu, lengi vastu . Tema kasutamisega saab isegi laps hakkama!
-Tal pole 45 kraadist õhutussüsteemi, kuid tal on sees mikrotuulutus, mille võite jätta kodus lahkudes uksele peale. Ta kaitseb elamusse sissetungimist.

Lükanduste PSK mõõdud võivad ulatuda kuni 4000mm laiusesse ja kuni 2400 mm kõrgusesse.

ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜlt saate tellida kõiki teenuseid, mis puudutavad PSK lükanduksi: mõõtude võtmine, valmistamine, paigaldamine ning sisepalede taastamist cyprokiga.

Kasutage meie väga häid pakkumisi selleks, et muuta oma elamine veelgi eksklusiivsemaks.

Meil on alati madalad hinnad, ärge laske võimalust käest osta omale plastik PSK paralleel-lükandust nii oma majja, terrassile, magamistuppa, hotellidesse kui ka rõdudele.

Meie professionaalsed paigaldajad paigaldavad ka soovi korral lükanduksi. Iseenesest liuguste paigaldus pole keerulisem kui akende paigaldus, selle pärast, soovi korral, võite neid osta ka ilma meie meistrite paigaldusteenuseta.

Kui soovite rohkem infot lükanduste kohta, palun pöörduge Teile sobivasse Arutech Parimad Aknad OÜ, müügiesindusse.

Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.

body-third-col: 
body-title: 
Skeem A
image-third: 
body-third: 

Koosneb kahest klaaspaneelist, millest üks on avatav ja liigutatav. Ukse avamiseks liigub avatav osa paraleelselt kinnise osa peale.

body-title: 
Skeem C
image-third: 
body-third: 

Koosneb neljast klaaspaneelist, millest kaks keskmist on avatavad ning liigutatavad. Ukse avamiseks liiguvad avatavd osad paraleelselt avause ääresolevate kinniste osade peale.

body-title: 
Skeem G
image-third: 
body-third: 

Koosneb kolmest klaaspaneelist, millest üks on avatav ja liigutatav. Ukse avamiseks liigub avatav osa paraleelselt ühe äärest oleva kinnise osa peale.

body-title: 
Skeem K
image-third: 
body-third: 

Koosneb kolmest klaaspaneelist, millest kaks äärmist on avatavad ja liigutatavad. Keskmine suur paneel on fikseeritud ning ei liigu. Ukse avamiseks liiguvad äärmised avatavad osad paraleelselt kinnise keskmise osa peale.

body-title: 
Värvi valik
body-third: 

Laminaatkate
Laminaatkatted, mis imiteerivad puiduvärvi ja struktuuri või alumiiniumit, leiate siit

Kate Аcrylcolor
Siidine ja matt toon, mis on tugevam kui laminaat ja ajajooksul ei muuda värvi.
Värvivaliku leiate siit

Arutech - PSK Videobutton-area: