Lükanduks SMOOVIO

header-image: 
body-second-col: 
image-second: 
Smoovio
body-second: 

SMOOVIO on uusim ja moodsaim plastikust lükanduks Euroopas. Uks on väga hermeetiline ja mugav. Kuna eluruum on hindamatu, siis seda enam tuleks kasutada parimal viisil. Uusimate GEALANi profiilide ja spetsiaalselt välja töötatud ROTO sulustusmehhanismi kombinatsioon koos uue põlvkonna tihenditega võimaldasid meil turule tuua kõrgeima kvaliteediga lükanduksed. Smoovio uks on paralleelselt libisev süsteem, see on odavam kui paralleelselt libisev (HST) süsteem ja mõnevõrra kallim kui kald-lükandukse süsteem (PSK). Smoovio lükanduksed on meie müügis ühed populaarsemad tooted.

image-second: 
Smoovio süsteemi läbilõige
body-second: 

Eelised:

• Taskukohane hind

• Kõrge hermeetilisus;

• Kasutamine on lihtne ja mugav;

• Elegantne, tänu oma kitsale sügavusele;

• Kaasaegne disain.

body-title: 
Avamise varjandid
body-second: 

Tänu ROTO PATIO sulustusmehhanismile ukseraamid liibuvad tihedalt kogu perimeetri ulatuses ukselengi vastu. Spetsiaalsed rullsüsteemid tagavad hõlpsa ukselehe libisemise.

image-second: 
Smoovio Skeem A
body-second: 

Skeem A

Uks koosneb kahest suurest osast, millest üks pool on fikseeritud. Teine osa liigub paralleelselt fikseeritud osaga

image-second: 
Smoovio Skeem C
body-second: 

Skeem-C

Uks koosneb neljast osast, millest kaks äärmist on fikseeritud ja kaks keskmist ukselehte liiguvad külgedele, mõlemad oma kõrval oleva fikseeritud osa peale.

image-second: 
Smoovio - kindel sulgemine
body-second: 

SMOOVIO lükanduksed suurendavad oluliselt ruumide vaba pinda. Tellige endale selline uks eramu terrassile või aeda sisenemiseks. Ustel pole pöörd- ja kallutatavaid elemente, seega võimaldab teil ukse ees olevat vabat ruumi ära kasutada.

body-second: 

Ruumi kokkuhoid ja selle suurendamine

Раздвижные двери SMOOVIO
body-title: 
Hea kaitse iga ilmaga
body-second: 

Nendel ustel on suletud olekus kogu perimeetri ümber kaks tihendi ringi. Antud lükanduksed eraldavad ruumi ideaalselt väliskeskkonnast. Spetsiaalsed rull liitmikud tagavad ukselehe sujuva liikumise ja kõrge hermeetilisuse.

Suurepärane kaitse iga ilmaga
body-title: 
Välisilme
body-second: 

Inside view
Inside view

Outside view
Outside view
body-title: 
Värvi valik
body-second: 

Laminaatkate
Laminaatkatted, mis imiteerivad puiduvärvi ja struktuuri või alumiiniumit, leiate siit

Teenused

Meie kogenud paigaldajad, paigaldavad Teile lükanduksed . Me teostame ukseavade mõõtmist. Kasutage võimalust ja helistage meile, et kutsuda kohale tasuta mõõtja ja pange tähele, et ukse reguleerimine peale paigaldust on tasuta 3 kuud. Lükandustele anname garantii 7 aastaks!

Selleks, et saada oma soovitud lükanduksele hinda, palun helistage meile või külastage omale kõige sobivamat ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ esindust. Samuti võite saata meile e-kirja või täita kodulehel hinnapäringu vormi. Me teeme teile hea meelega parima hinna!

button-area: