Lükanduksed, Terrassiuksed

Liuguksed HST

HST lükanduks

HST tüüpi uks sobib hästi kuni 6 m laiuste läbipääsetavate avade täiteks. See on mugav lahendus, kuna sellel on suured klaaspaketid, mis paistavad minimaalselt silma, tuues võimalikult palju vaadet tuppa. Kuullaagrid muudavad liikuva uksepoole libisemise kergeks. Fikseeritud ja liikuv uksepool on eraldi paigaldatud kahele tasandile. Silmapaistev disain sobib suurtele avadele.

Maksimaalne suurus = 6000 mm
Liuguksed PSK

PSK paralleelselt kallutatav lükanduks

Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.

Maksimaalne suurus = 3300 mm
Liuguksed  FS

FS Folding lükanduks

Ukse tüüp FS sobib väga hästi nii väikeste, kui ka suurte avauste maksimaalseks avamiseks, kuna selle lülid saab ukse äärtesse kokku voltida, kus nad kasutavad minimaalselt ruumi. FS tüüpi uksi saab teha erinevate avamismeetoditega, mis sobib just Teie vajadustele.

Maksimaalne suurus = 4200 mm


Liuguksed  smoovio

Smoovio Lükandsüsteem

Gealan-smoovio on välja töötatud paralleelne lükandsüsteem – alternatiiv paralleellükandsüsteemile (HST) ja kokkuklapitavale (PSK) süsteemile.

Maksimaalne suurus = 4000 mm
Liuguksed  SF

SF lükanduks

Lükanduks - mobiilsete osadega (SF). Lengid liigutatavad paremale või vasakule, mis võimaldab erinevaid avanemisi. Raami profiili laius on 74 mm, kuid lengid on õhemad.

Maksimaalne suurus = 3300 mm

Lükanduksed, Terrassiuksed

Terrassi uksed omavad Teie kodus suurt tähtsust ennekõige sellepärast, et ruumi tuleb väga palju päevavalgust, uksed laiendavad elupinda ning annavad igale elamule elegantse väljanägemise. Just elegantne terrassiuks on eelduseks sellele, et Te ei märkagi, kuidas eluruum läheb vähehaaval üle aiaks ning Teie maja muutub osakeseks loodusest. Majas olevad lükanduksed jätavad alati majale kaasaegse, elegantse ja kalli ilme.

Arutechi terrassiuste müük hõlmab erinevaid terrassi uste mudeleid, nende hulgas on ka liugavanevad terrassiuksed, mis on tänapäeva turul nii rõdude kui terrasside klaasimiseks. Te peate ainult otsustama, millised lükanduksed on Teile südamelähedasemad, kas siis puidust terrassiuksed või pvc terrassiuksed. Plastikust terrassiukse hind on tunduvalt odavam kui puidust lükanduks. Meil on suur värvi valik, sealhulgas on PVC terrassiuste värvide valikus ka puiduimitatsioonid ja terrassi ukse käepide võite valida endale sobivates värvides- laske oma ideedel julgelt lennata!

Põhilised lükanduste erinevused:
HST tõst lükanduks. - juba nimi ütleb, et tegu on lükanduksega, mis liigub tõstetaval mehhanismil ratastel küljele. See on kõige stabiilsem ja tugevam tehnoloogia, mis võimaldab teha ust kuni 6 meetri laiusena. Selline eksklusiivne uks annab Teile panoraamvaate ja on kõikidest teistest lükanduste variantidest kõige kallim.

PSK paralleelselt kallutatav lükanduks - tema tootmiseks kasutatakse samasuguseid profiile nagu akendel ja terrassiustel. Ta on oma olemuselt kõige kergem ja hinna poolest ka kõige soodsam lükanduks. PSK eeliseks on see, et ühte tema ustest on võimalik avada ka tuulutusrežiimil nagu tavalistel PVC akendel. Oma kerge konstruktsiooni poolest sobib ta kõige paremini avadele, mille laius ei ületa 3,3 meetrit

Smoovio - Tegu on kõige müüdavama lükandukse mudeliga. Temas on ühinenud kõik HST mudeli omadused (ratastel liikumine) ja PSK eelised, mis tagavad väga hea hermeetilise sulustuse. Samas oma hinnaklassi poolest on ta üks soodsamaid turul. Sellist lükandust saab valmistada maksimaalselt laiusega kuni 4 meetrit.

FS voldikuks - tema eraldi olevad raamid saab küljele kokku voltida nii sisse kui ka väljapoole. See on ainuke mudel, kus terve ava jääb avatuks.

SF lükanduksi ja aknaid kasutatakse tavaliselt soojadel maadel või külmades ruumides, kus soojus pole esmatähtis. Näiteks grillmajades või juurdeehitistes.

Kuna terrassiukse müük on meil läinud väga aktiivselt, sis lisaks lükanduste valmistamisele oleme hakanud teostame ka nende paigaldust ja viimistlust üle terve Eesti.
Meie poolt toodetud terrassiukse hind on üks soodsamaid turul
Kui Teile pakkus mingi lükandukse tüüp huvi, siis saate terrassiukse hinna, kui täidate meie kodulehel hinnapäringu vormi, saadate meile kirja või pöördute meie esindustesse üle terve Eesti.

Terrassiuksed , aknad mis on meie valmistoodangu laos , leiate meie koduleheküljelt: valmis aknad.

button-area: