Plastaknad, PVC Aknad

plast aknad profiil S8000

Aken Energiasäästlik

GEALAN S8000

Ilusa kaasaegse disainiga plastikaknad. See on parim variant hinna, kvaliteedi ja soojuse säästmiseks. Peamine konkurentsieelis profiilil on 74 mm laiune leng kuhu saab paigaldada 44mm klaaspaketti, mis muudab aknad palju soojemaks. Antud profiilis valmistatud pvc aknad sobivad paremini korterisse, suvilasse, maamajja, tööstushoonesse. Akendel on 2 tihendi ringi, ümar kaasaegne disain. Plastaknad - lihtne hooldada ja puhastada.

Uf ≈ 1,3 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,79 W/m2K


plast aknad profiil Linear

Aken Energiasäästlik +

GEALAN Linear

GEALAN LINEAR - see on plastikakende uusim profiilisüsteem, mis ühendab endas materjalide kvaliteedi, kaasaegse disaini ja uusima tootmistehnoloogia. Akende kaasaegne nurklik disain ja selgelt väljenduvad sirged jooned on kaunistuseks teie kodule! Toodame LINEAR aknaid teie maja, korteri ja ka erinevate ruumide tarbeks.

Uf ≈ 1,0 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,74 W/m2K
plast aknad profiil S9000

Aken Premium

Gealan S9000

Pakettaknad mis on uue põlvkonna pvc aknad , millel on parimad energiasäästufunktsioonid. Sellest profiilisüsteemist valmistatud aknad tagavad Teile komfordi mitmeteks aastateks. Antud PVC-aknaid tellitakse rohkem era-, sh passiivmajade, uute kortermajade ja eksklusiivsete projektide jaoks. Lengi laius on 82,5mm kuhu saab paigaldada 52mm paksuse klaaspaketti. Lengi on lisatud veel kolmaski tihend, mis teeb antudsüsteemi aknad veelgi soojemaks.

Uf ≈ 0,92 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,73 W/m2K
plast aknad profiil lumaxx

Aken Premium Rohkem valgust

Gealan S9000 Lumaxx

Kas soovite saada majas 25% rohkem valgust? Sellisel juhul tellige Lumaxx plastaknad. Selle akna mudelit armastavad valguse, moodsa arhitektuuri ja soojuse tunnustajad, sest tema raam on teistest süsteemide raamidest kõige madalam, seega sellel profiilil on klaasipinda rohkem. Antud profiil sobib hästi ajalooliste hoonete rekonstrueerimiseks eramajadesse ja disainiprojektide jaoks.

Uf ≈ 1,2 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,77 W/m2K
plast aknad profiil kubus

Aken Premium +

Gealan Kubus

Pvc akende ületamatu kvaliteet ja disain tekitasid akende turul tõelise sensatsiooni. Ostes KUBUS plastiaknad parimalt aknatootjalt ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ, saate oma elamisse veelgi rohkem valgust ja harmooniat. Väljast katab neid aknaid alati ACRYLCOLOR. Meie akende hinnad on erinevad. Meie plastikakendest on kõige kallimad just Kubuse profiil , kuid on odavamad kui puidust aknad.

Uf ≈ 0,88 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,68 W/m2K
plast aknad profiil sf

Lükandaken

SF

Antud süsteemist pvc aknad tagavad rohkem valgust, rohkem õhku, rohkem ruumi. Lõuna-Euroopa turu jaoks on välja töötatud täiesti uus lükandsüsteem. Raamid libisevad kergesti, neid on meeldiv kasutada. Ideaalne suvilate, rõdude, klaasitud terrasside jaoks. Neid saab ühendada ja kasutada keerulistes projektides koos profiilist Gealan 8000 valmistatud elementidega.

Uf ≈ 2,2 W/m2K
Ug ≈ 1,1 W/m2K
Uw ≈ 1,6 W/m2K
plast aknad profiil nordline

Aken Skandinaavia Stiil

Nordline

Norra ja Rootsi elanikud eelistavad traditsioonilisi Skandinaavia aknaid. Peamine erinevus nende akende puhul võrreldes tavaliste akendega on tema sulustusmehhanism ja avanemise viis. Nimelt need pvc aknad avanevad väljapoole, mõned akendest pöörlevad ja osadel kasutatakse nende lukustamiseks täiendavaid konkse. Samuti saab antud profiilist valmistada nii välis- kui ka terrassiuksi.

Uf ≈ 1,5 W/m2K
Ug ≈ 0,6 W/m2K
Uw ≈ 1,2 W/m2K


Teie eluruumi aken omab suurt tähtsust nii ilu, mugavuse, soojuse hoidmise kui ka õige mikrokliima jaoks.

Arutech poolt toodetud eritüüpi plastikaknad sobivad nii Euroopasse kui ka Skandinaaviasse .
Plastaken omab palju eelistusi teiste akende ees:

 • Plast ei vaja värvimist või muud moodi pinna uuendamist.
 • Kuna akende valmistamisel kasutatakse PVC materjali, ongi kõnekeelde tulnud väljend-PVC aknad. PVC ei muuda oma omadusi, väljanägemist, värvi ega ka töökindlust mitmete aasatkümnete vältel.
 • Meie firma valmistab aknaid kuuekambrilistest Gealan profiilidest, mis tagab nii kõrge soojus-ja heliisolatsiooni kui ka vargakindluse. Te võite alati valida omale meie kuue erineva süsteemi hulgast just Teile meelepärasema, mis sobib kokku nii Teie disaini, soojusjuhtivuse ja hinnaklassiga.
 • Raami võib katta dekoratiivkilega ja Teie aken näeb välja samasugune, nagu oleks akna valmistamise materjaliks olnud alumiinium või puit.
 • Meie toodangu eripäraks on see, et toodang valmistatakse profiilidest Gealan, aknad saab soovi korral katta akrüülkattega.
  Viimane annab profiilile siidise, ühtlase, ilma poorideta värvikate, mis ei karda tolmu ega mustust. Antud kate on dekoratiivkiledest tugevam ja ajamöödudes ei pleegi ära.
 • Plastaknad on oma tootmistehnoloogia poolest tänaseks juba nii hästi arenenud, et üllatute meeldivalt, nähes et PVC akende hinnad on võrreldes puitakende
  hindadest soodsamad. Meie akende hinnad on ja jäävad Teile alati taskukohaseks.
 • Meil on alati valmis aknad laos olemas. Ostes meilt valmisaknaid, tuleb see Teile tunduvalt odavam. Valmis akende nimekirja saate vaadata siit.
 • Peale selle, saate alati tellida meilt akende ja uste paigalduse ning viimistlustöid kõigist meie 17 filiaalist üle Eesti.
 • Pöörake tähelepanu sellele, et meilt Te saate tellida nii rõduukse, välisukse kui ka lükandukse samadest profiilidest,
  mis tagavad Teie elamu disaini ühtlustuse nii värvitoonis kui stiilis.


Arutech on juba üle 20 aasta Eestis liidri kohal firmade hulgas, mille põhitoodanguks on PVC aknad.
Meie põhiliseks eeliseks ongi läbi aastakümnete- kõrge kvaliteet ja madalad hinnad.


Kuidas valida profiili?

Pöörake tähelepanu koefitsendile.

 • Uf-on lengi ja raami soojusjuhtivuse koefitsent
 • Ug- on klaaspaketti soojusjuhtivuse koefitsent
 • Uw-on valmiselemendi, nt. akna, soojusjuhtivuse koefitsent. Akna koefitsendi võrdluseks võetakse näiteks aken, mõõtudega 1230mm x 1480mm. Mida väiksem on U-arv, seda soojem on aken.

Erinevate mõõtudega ja konfiguratsioonidega akendel on erinev U-arv, mis on nähtav meie poolt koostatud hinnapakkumises iga elemendi juures.

button-area: