Status message

The webform component multifile is not able to be displayed

Rõdude klaasimine, Rõduklaasid, Terrassiklaasidrodude klaasimine

Rõdude klaasimine

Klaasitud rõdu on kodu teine elutuba. Klaasitud rõdu annab kodule palju lisaruumi, andes kodus puhkevõimalustele palju juurde. Klaas kaitseb tuule, vihma ja lume eest ning puhtal rõdul on mõnus aega veeta. Klaas hoiab eemale ka müra, mis võib näiteks liiklusest tekkida. Peale klaasimist ärkab rõdu uuele elule. Lihtsalt kasutatav, turvaline ja vastupidav. Arutechi rõduklaasid on põhjamaine, ilma püstprofiilita, liugklaasidega rõdusüsteem, mis sobib uusehitistele ja renoveeritavatele hoonetele.terrasside klaasimine

Terrasside klaasimine

Terrassid ja verandad on tõhus viis suurendada oma eluruume. Ühendades õue ja toa, toovad need looduse lähemale eluruumidele. Pikendamaks terrasside kasutamist jahedamatel kuudel või kasutamiseks lisaküttega aastaringi on Arutechi terrassiklaasid lihtne ja soodne lahendus.Rõduklaasid

Rõduklaasid

Rõduklaasid hoiavad kokku Teie küttekulusid ning kaitsevad halva ilma eest. Rõduklaasimine muudab Teie rõdu ilme ilusaks ning elegantseks.Rõduklaasimine toob rõdule lisaruumi , ohutu kasutamine nii lastele kui ka loomadele. Hind on raamidega rõdu klaasimise puhul tunduvalt soodsam kui raamideta rõdu klaasimise puhul. Raamideta rõduklaaside avanemine on tingitud sellest, et raamid libisevad mööda teineteisega paralleelselt asetsevatel alumiiniumist juhtrööbastel.


Terrassiklaasid

Terrassiklaasid

Külmas kliimas on terrassiklaasid suurepärane lahendus. Raamidega terrassiklaasid kaitsevad tuule ja vihma eest, mis on ideaalne puhkekoht sõpradega aja veetmiseks ka jahedal aastaajal. Antud terrassi klaasid sobivad eramutesse, suvilatesse, restoranidesse jne. Meie terrassiklaaside hinnad on soodsad, ja need saate avada täies ulatuses , saate nautida head ilma vabaõhu looduses.

Rõduklaasid ja terrassiklaasid

Rõdu- ja terrassi klaasimine võib olla külm ja soe. Külm klaasimine on raamideta, soe klaasimine raamidega. ARUTECH Parimad Aknad pakuvad plastikprofiilidest sooja klaasimist. Meie valmistame aknaprofiilist rõdude ja lodžade klaasimist, informatsiooni leiate - Aknad. Samas ka valmistame terrassiklaasimist erinevatest ukseprofiilidest, vt. lehekülg Lükanduksed.

Sarnased omadused:

1. Mõlemad süsteemid on valmistatud alumiiniumprofiilidest ja klaasist.
2. Nad peavad kinni tolmu, mustust, tuult ja vihma.
3. Klaasimissüsteemid näevad ilusad välja ja kaunistavad meie rõdude ja terrasside välis- ja siseruume.

Erinevused:

1. Raamideta klaasimise valmistamiseks kasutatakse paksemat klaasi 6mm (raamidega klaasimiseks 4mm). Raamideta klaasimisel klaas alati karastatud - ohutu, poleeritud servadega. Raamidega süsteemis kasutatakse tavaliselt lihtsat klaasi.
2. Raamideta klaasimissüsteem ei sisalda imposti ja toode on õhulisem. Selliseks klaasimiseks pole tavaliselt luba vaja. Samuti saab kogu selles olevat klaasi küljele nihutada ja ruumi täielikult avada. Lükates aknaraami mööda rööpaid küljele saate avada raamidega klaasimissüsteemi ja 50% klaasist võib olla avatud.
3. Raamidega rõduklaasid ja terrassiklaasid on soodsama hinnaga , kuna raamideta rõduklaasid ja raamideta terrassiklaasid nendele kasutatakse kallimaid profiile ja klaase.

button-area: