Aknatarvikud ja Uksetarvikud



Sääsevõrgud

Sääsevõrgud

Putukavõrgud pakuvad effektiivset kaitset putukate eest, neid on lihtne akendele või ustele paigaldada. Läbi võrkude tuleb ruumi takistusteta värske õhk, kuid õuest tuppa ei pääse prügi ega ka putukad sisse. Võrgud on valmistatud vastupidavast materjalist, mis on vastupidavad nii niiskusele kui ka päikesekiirtele.



Aknalauad

Aknalauad

Siseruumides olevad aknalauad on täiendavaks kaitseks külma vastu kuid neist võib saada ka huvitav sisustuselement. Aknalaud ühendab omavahel pvc aknad, aknapõsed, seinad ja radiaatori akna all. Meilt saate tellida plastikust või laminaadist aknalaudu ning Teie aken saab lõplikult viimistletud ilme.


Aknaplekk

Aknaplekk

Arutech Parimad Aknad OÜ valmistab kvaliteetsest tsingitud terasest veeplekke. Veeplekid isoleerivad väliskeskkonna siseruumist, kaitsevad sademete ja niiskuse eest ning annavad akendele ilusa lõppviimistluse. Tellides uued veeplekid koos plastakendega, Te hoiate kokku nii aega kui ka raha.


Lingid ja hinged

Lingid ja hinged

Kõikidel PVC-akendel ja ustel on olemas nii lingid kui ka aknahinged, just need muudavad elemendi ilmet ja tagavad turvalisuse. ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ pakuvad suures valikus erinevaid linke ja aknahingesid. Palun tutvuge valikuga enne tellimuse esitamist, valides just Teile sobivamad tooted.


Plastikakende paigaldamine fassaadist väljapoole

Plastikakende paigaldamine fassaadist väljapoole

Majade renoveerimisel ning samuti uute majade ehitamisel, kus kasutatakse hilisemat fassaadi soojustust, teostatakse akende paigaldus fassaadist väljapoole. Selleks kasutatakse erinevaid lisamaterjale: spetsiaalsed nurgad, puidust prussiringid ümber akende , uut Triothermi profiil. Sellise paigalduse korral külmasildu praktiliselt ei teki ja aknad muutuvad osaks soojast fassaadist, vähendades seega ka küttekulusid.


PVC akende tuulutussüsteemid

PVC akende tuulutussüsteemid

Kaasaegsed PVC aknad on väga kvaliteetsed ja hermeetilised. Tuulutussüsteemid ei lase praktiliselt üldse siseruumi õhku läbi. Kui ruum pole varustatud spetsiaalselt ventilatsiooni süsteemiga, siis tekib sinna kondensaat ja hallitus. Selleks, et seda vältida, tuleks ruumi tuulutada spetsiaalse tuulutussüsteemiga mis on paigaldatud plastakendesse.


Aknakate

Aknakate

Aknakatted kaunistavad nii maja kui ka teevad toa hubasemaks. Aknakatete paigaldus koos akendega, hoiab kokku nii Teie aega kui ka raha. Tutvuge meie poolt pakutavate integreeritavate aknakatetega, mida võib paigaldada otse PVC aknale.