AknalauadPlastikust aknalauad

Plastikust aknalauad

PVC-st aknalaud ja plastaken sobivad omavahel väga hästi kokku. Sarnaste tehniliste parameetrite tõttu on akende ja aknalaudade eluiga sama pikk, laudade puhastamiseks võite kasutada ka samu puhastusvahendeid, mida kasutate PVC akende puhastamiseks. Värviliste akende ja aknalaudade tellimisel tõenäoliselt nende toon ühtib. PVC-aknalaudu saab paigaldada nii niisketesse kui ka köetavatesse ruumidesse.Puitlaastplaadist lamineeritud aknalauad

Puitlaastplaadist lamineeritud aknalauad

Antud aknalaud ja pakettaknad on samuti väga populaarsed ja näevad koos suurepärased välja. Antud aknalauad on jäigad, ei muuda aja jooksul oma värvi. Neid on lihtne hooldada. Lamineeritud aknalauad paigaldatakse kuivadesse köetavatesse ruumidesse, kus temperatuur on vähemalt 20 kraadi või rohkem.

Aknalauad

Meie kodudes on tavaliselt traditsiooniks saanud aknalaudade paigaldamine. Aknalaud soojustab akna alumist äärt, kaunistab meie elamist, mõnikord kasutatakse ka lisa riiulina asjade hoidmiseks. Aknalaudu paigaldatakse nii korteritesse, kontoritesse, oma majadesse ja teinekord ka tootmishoonetesse ning kortermajade sissekäikudesse.

Plastikaknad sobivad kokku meie poolt pakutavate kahte tüüpi aknalaudadega nii oma kvaliteedi, välimuse kui ka hinna poolest: plastaknalauad ehk PVC-aknalauad ja puitlaastplaadist lamineeritud aknalauad. Enamuses on levinud valged aknalauad, kuid on võimalik tellida ka värvilisi , kui pvc aknad on seest poolt värvilised, siis sobib kõige paremini just värviline aknalaud.

Plastikust aknalauad on niiskuskindlad, neid on lihtne paigaldada ja puhastada ning neid saab kasutada nii soojustamata kui ka niisketes ruumides. Lamineeritud aknalauad on ilusa disainiga ja suure jäikusega, ka neid on lihtne puhastada, kuid tuleb kasutada soojades ja kuivades ruumides.

Aknalaua näidistega saate tutvuda meie, ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ, müügiesindustes.