Puitaknad ja puitalumiiniumaknad ja uksed

header-image: 
Hinnapäring

Juba ammustest aegadest on puit akende ja uste valmistamisel üks peamisi materjale. Aastate jooksul on tehnoloogia arenenud ja tänapäeval eelistavad paljud ostjad seda materjali või siis keskkonnamõjude suhtes vastupidavamaid puitalumiiniumaknaid.

Me pakume erinevatest puidu tüüpidest aknakonstruktsioone:

body-second-col: 
image-second: 
body-second: 
  Mänd.
 • See on liider mitmete eeliste tõttu:
 • pole kallis toota;
 • kõrge vaigusisaldus kaitseb mädanemise eest;
 • piisavalt kerge, nii et ka koormus sulustusmehhanismile on väiksem,
 • poorne struktuur parandab soojasäästuomadusi;
 • Ilus originaalne toon ja teda saab värvida peaaegu igas toonis.
image-second: 
body-second: 
  Lehis.
 • eksklusiivne materjal;
 • Tema vastupidavus ja tugevus on umbes kaks korda kõrgem kui männil;
 • Tänu oma vaigu omadustele ta peaaegu ei mädane ja see näitaja on lausa 40% kõrgem kui tammel;
 • Ideaalne vannide ja saunade jaoks, kus elemente mõjutavad kõige karmimad temperatuurid ja niisked. Ärge unustage, et tellides elementi sauna, öelge seda kindlasti ka meile, seda ikka selleks, et me saaksime sinna panna karastatud klaasiga klaaspaketti , mis on just mõeldud ja vajalik sellistesse ruumidesse ;
body-second: 

Te võite valida ka teisi puidu tüüpe, näiteks: tamm, saar, seeder. Samuti on võimalik tellida erinevatest puidu tüüpidest kombineeritud aknakonstruktsioone.


 White

Tamm


 White

Tuhk


 White

Seeder


 Golden Oak

image-second: 
body-second: 

Tehnoloogia

Aknad on valmistatud spetsiaalsest puitprofiilist, mis ei sisalda oksasõlmi, vaigulaike ega pragusid. Puitprofiil koosneb omakorda kolmest kihist, mis on omavahel sügavuti kokku liimitud ja vastavalt tehnoloogiale kokku pandud, nii et puidu rõngaste suund ei lange omavahel kokku. Selline kokku liimimine eemaldab puitprofiililt pinge ja deformeerimine kompenseeritakse.

On olemas kahte sorti puitprofiili, mida tootmises ka kasutatakse:

image-second: 
body-second: 

Kõrgeim sort (AE) - välimised kihid pole liimitud. Eeldatakse, et ``sõrmjätkuna`` liimitakse ainult keskmine puidukiht, mis pole tarbijale nähtav. Kui soovite just sellist sorti, öelge seda meile eraldi.
Esimene sort (B) - see on puitprofiil, mis on ühendatud sõrmjätkuna liimitud puidu kihtidest. Sõrmjätk on hambuline ühenduselement ja seda võib esineda kuni 3-4 tk. ühe jooksva meetri kohta. Tegu on kõige tavalisema tehnoloogia, kuna sõrmjätk aitab leevendada puidus tekkinud stressi ja deformatsioone ning visuaalsed erinevused on väga väikesed. Vaikimisi pakume just selliseid tooteid.

image-second: 
body-second: 

Kõikidel puitakendel on aknaraami alumisse ossa ja alumise raami ülemisse ossa paigaldatud alumiiniumist vett eemale juhtiv kaitseprofiil. Seda tehakse selleks, et kaitsta toodet kõige õrnemates kohtades erinevate keskkonnamõjude eest.

body-second: 

Puitalumiiniumaknad

Tegu on kõige kõrgtehnoloogilisema tootega, kuna ta hõlmab kõiki puidu traditsioonilisi eeliseid, kuid samas alumiiniumkate kaitseb usaldusväärselt keskkonna mõjude eest. Alumiiniumist kate tagab lisa jäikuse ja teda saab ka RAL-i kataloogi järgi täiendavalt erinevatesse toonidesse värvida.

On olemas kahte tüüpi alumiiniumist katteid:

image-second: 
body-second: 

Cora - see süsteem on turul juba pikka aega eksisteerinud. Selles kinnitatakse klaaspakett puidust klaasiliistuga vastavalt siis kas raami või lengi külge eluruumi seesmiselt poolt.

image-second: 
body-second: 

Mira Ruut - see on uus ja moodne süsteem, kus aknaraam ja leng näevad välja rangemalt, sirge joonena. Välisfassaadil on aknaraam ja leng peaaegu samal tasapinnal. Klaaspakett kinnitatakse väljast poolt raami külge alumiiniumkatte abil ja mitteavatavates osades kinnitatakse klaaspakett siseruumi poolt, kasutades selleks puidust klaasiliistu.

body-second: 

Saadaval on kõik RAL toonid.

Lükanduksed

Soovi korral saate tellida ka erinevaid uksi:

image-second: 
body-second: 

HST – tõstand-lükanduks

image-second: 
body-second: 

PSK – kald - paralleelselt libisev lükanduks

image-second: 
body-second: 

FS – voldik lükanduks

body-second: 

Hinnapäringule klõpsates, saate esitada hinnapäringu või siis võtta meiega ühendust kõige mugavamal viisil. Soovides aga odavamaid aknaid, võime pakkuda Teile PVC aknaid, millest mõned ületavad oma omadustes poolest isegi puitaknaid.

button-area: