Status message

The webform component multifile is not able to be displayed

Metalluksed

header-image: 

Metalluksed E-Poes

<>

Veerand sajandi vältel on meie ettevõte edukalt pakkunud erineva sügavusega metall- ja alumiiniumuksi, et eraisikute, Korteriühistute ja ehitusettevõtete soovid oleks täidetud. Meie prioriteetideks on toodete kvaliteet ja kiire kohaletoimetamine, mida kinnitavad arvukad tänulikud kliendiarvustused.

Valmistame uksi vastavalt iga kliendi individuaalsetele soovidele. Siiski on neile, kes hindavad oma aega, meil lai valik valmis metall- ja alumiiniumuste lahendusi, mida saab osta ja kätte saada 1-2 päeva jooksul mis tahes meie esindusest üle kogu Eesti.

Meie uste peamised omadused:

Sügavus vahemikus 41 mm kuni 90 mm.
Soojusjuhtivus varieerub 1,9 W/m2K mudelite MZ41 jaoks kuni 0,62 K mudelite DS92 jaoks.
Soovite rohkem teada saada või tellimuse esitada? Külastage meie e-poodi. Individuaalseks nõustamiseks pöörduge meie veebipoe tugimeeskonna poole või külastage lähimat esindust. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat kogemust ukse valimisel ja ostul.

Metalluksed tellimisel

Kasutusala
Me pakume juba üle 20 aasta Eestis toodetuid töökindlaid ja vastupidavaid metall- uksi korteritele, tööstushoonetele, sissekäikudele, kontoritele ja eramajadele. Samuti võib metalluksi kasutada ka välisustena majadele ja korteriustele.

Mõõdud
Üheosalise ukse maksimaalne lengi mõõt saab olla 1200x2300mm. Samuti valmistame ustega keerulisi metallkonstruktsioone maksimum mõõtmetes 3200x3600mm.

body-second-col: 
image-second: 
body-second: 

Konstruktsioon
Kõik elemendid toodetakse kõrgkvaliteetsest 1,5mm külmvalts lehtterasest keevituste ja painutuste teel. Ukseleht on tugevdatud seest L-profiilist tugevdusribadega ning isolatsioonmaterjaliks on kasutatud kivivilla Paroc paksusega 50 mm. Ukseraami enda paksus on 50-55 mm.
Välisuste puhul kasutatakse väljast poolt 1,5mm elektrotsinki kahekordse värvimisega, alguses värvitakse pulbervärviga pärast lisandub pulberlakk.
Kõikidel uste konstruktsioonidel on kolm keevitatud kuullaagrist terashinge, mille telje diameeter on 10-25mm. Turvalisuse tagab aga ukselehe sisse ulatuvad turvatihvtid ja luku kohale lisatud tugevdatud 8mm terasest plaat.

image-second: 
body-second: 

Tihendid
Ukse tihendamiseks on lengile kinnitatud P-profiiliga elastne kummist tihend, mis ei lase tekkida tuuletõmbust ega lase ruumi erinevaid lõhnu ja tolmu. Lisatasu eest on soovi korral võimalik lasta paigaldada uksele veel teinegi ring tihendit.

Lukustamine
Kasutame ainult tuntud lukufirmade ASSA, Boda, Abloy, Cisa, Mottura, Vasar ja Nemerf kasutuslukke nii ülemiste kui ka alumiste lukkudena. Turvalukkudena kasutame Nemerf , ASSA, Boda, Abloy, Cisa, Mottura ja Elbor sisseehitatud korpustega lukke. Luku laitmatuks toimimiseks õlitage kõiki liikuvaid osi lukuõliga vähemalt üks kord aastas.

image-second: 
body-second: 

Tuletõkkeuks
Tuleohutuse tagamiseks on vaja kasutada tuletõkkeuksi. Pakume tulekindlaid ühe- ja kahelehelisi metallist uksi tulekindlusega EI30 ja EI60 tuletõkkeuksed koos paigaldusega, mis koosnevad järgnevatest tulekindlatest materjalidest: tulekindel profiil, spetsiaalsed tihendid ja furnituur, tulekindel automaatika ja suitsuandurid.

MDF paneelidega välisuks
Meil on individuaalne lähenemine iga meie kliendile. Me võime valmistada välis- metalluksi Teie soovi järgi. Lisavõimalustega :
• MDF paneel 11 mm seestpoolt või veekindel väljastpoolt, sealhulgas profiilidega.
• MDF paneel spooniga naturaalne tamm.
• Vitraaž

images-and-table: 
body-third-col: 
image-third: 
body-third: 

Klaasid
Samuti on võimalik paigaldada ukse sisse kas siis ühekordset klaasi või erinevaid klaaspakette (tavalised, dekoratiiv- või turvaklaas).

Värvide valik
Uste suur värvivalik võimaldab Teil leida just sellise tooni, mida soovite. Standarttoonideks on aga RAL kataloogi toonid: valge (9016), hall (7040), pruun (8017 ja 8019). Samuti erinevate eksklusiivsete RAL toonide hulgas pakume antiikpronksi, kuldse ja hõbedase lakiga kaetud uksi.
Tooge oma joonis meile ja meie proovime Teile toota Teie unelmate välisukse.

Teenused
Meie firma teostab kogu teenuste komplekti, mida ukse vahetuseks vajate: mõõtude võtmine, valmistamine, vana ukse demontaaz, kohaletoimetamine ja paigaldamine. Tehke oma valik meie kasuks, kus töötavad oma ala suurte kogemustega spetsialistid.

Ukse hinnad ja garantiitingimused
Korteri välisuksed on meil alati soodsa hinnaga! Tellige korteri välisuks koos paigaldusega, ja saate 2 aastase garantii uksele, paigaldusele ja pool aastat lukkudele.

Lisainfo saamiseks, palun pöörduge Teile sobivasse Arutech Parimad Aknad OÜ, müügiesindusse.

button-area: