Siseuksed (tubade vahelised uksed)

header-image: 

Teie kodu siseuksed annavad sisekujundusele ainulaadse hubasuse ja peaksid vastama Teie kriteeriumitele ja eesmärkidele.

Me pakume mitut tüüpi uksi, mille hulgast leiate kindlasti täpse värvi ja mudeli, mis oleks Teie kodule kõige sobilikum.

Mudel Prima

Межкомнатные двери Модель Prima

Need uksed on tüüpilises Skandinaavia stiilis ja sobivad peaaegu igasse interjööri. Uksed on valmistatud kvaliteetsest männipuidust ja MDF-st. Hard Flex AR viimistlus on sile dekoratiivmaterjal koos kaitsva lakiga, mis on väga vastupidav ja samuti on vastupidav mehaanilistele kahjustustele. Kasutatakse klassikalist mahupaneeli. Mõned uksemudelid on varustatud valge kristallklaasiga (WC) ja valge maagiaga uduklaasiga (MF). Uksed on valmistatud servadeta tehnoloogiaga ja puitlaastplaati kasutamata.

Kvaliteetsed uksed: L, X, CM uksed on valmistatud männipuidu ja MDF-i baasil komposiitmööbli paneelidest. Uksed on kaetud Eco Spooniga, puitkonstruktsiooni kattega ja lakitud. Antud materjal on väga vastupidav mehaanilistele kahjustustele, kriimustustele ja peaaegu ei muuda värvi aastate jooksul.

Valides materjaliks “Okaspuu” saate mattpinnaga katte, mis on siidine ja katsudes pehme.

Uksed on valmistatud servadeta tehnoloogia abil.

Ukselehe paksuseks on 36 mm
Paneeli paksus on 16 mm
Ukselehe maksimaalne kõrgusemõõt on 200 mm
Laiused: 600, 700, 800, 900 mm. Hind ei sõltu laiusest.

body-second-col: 
body-second: 

Mudel L

Siseuksed Mudel L

Tegu on modernsete, kaasaegsete siseustega, millel on suurim värvivalik.
Lisaks tavapärasele vigastustevabale pinnale on Teil võimalus valida kattekihiks “Pehme puit”. See matt viimistlus on siidise väljanägemisega ja katsumisel on tunda õrna tekstuuri. Klaasiga mudelite tellimisel kasutatakse valget satiinklaasi “Magic Fog”.Mudel X

Siseuksed Mudel X<

Tegu on modernsete, kaasaegsete ustega, millel on erinevad disainilahenduse tüübid ja vigastustevaba pind.
Mudelites 11 ja 13 on kasutatud satiinvalget tripleksklaasi, mis on kvaliteetne (turvaklaas), kõik teised uksemudelid on komplekteeritud satiinvalge ``Magic Fog`` (MF) klaasiga, 22 ja 29 Cappuccino Veralinga, Bianco Veralinga ja Wenge Veralinga on komplekteeritud ``lakobelklaasiga`` toonis ``Black Star`` (BS) .

Mudel - CM

Siseuksed Mudel CM

See on klassikaline uks, mis on valmistatud moodsa tehnoloogia abil . Nagu modernsed uksed, on ka need uksed kaetud Eco Spooniga, mis teeb nende kasutamise väga praktiliseks. Nende siseuste välimus rõhutab Teie väärtusi ja klassikast kinnipidamist.
Mudel CM-33 on varustatud kristallvalge klaasiga "White Сrystal" ja mudel CM-33 G-27 on komplekteeritud valge satiin ```teemant``klaasiga ``Magic Fog`` .

Soovi korral, Te võite valida järgnevatest meie teenustest:

*Saame pakkuda oma siseuste paigaldamist ja enne seda teeme vajalikud mõõtmised ise.

*Uste kujunduse leng ja leht on valmistatud nii, et kellel on väikesed paigaldamise oskused, saaksid nende paigaldamisega iseseisvalt hakkama. Sel juhul saame ukse paigalduseks täielikult Teile ette valmistada.

*Kui olete professionaalne ehitaja, siis on teil võimalus uks ise kokku monteerida meie pakutud komplektide hulgast. Sel juhul peaks Teil olema võimalus luku, käepideme ja muude elementide jaoks freesiavade tegemiseks.

Kui Te ei leidnud nende uste hulgast oma unistuste ust, võtke meiega ühendust, siis saame pakkuda Teile Teie kodule individuaalset lahendust. Võtke ühendust meie müügiesindustega, vastame hea meelega kõigile Teie küsimustele.

body-third-col: