Välisuksed

header-image: 
Hinnapäring (Konfiguraator) - Kujundage ise endale uks, valides ukse mudeli, selle värvi või klaasitüübi.
body-second-col: 
body-second: 

PVC Välisuksed

<>
Plastikuste eelised
Kas Te teate millised on PVC välisuste eeliseid puituste ees? Kui mitte, siis siin need on:
-meie hinnad plastvälisustele on 36-50 % odavamad kui puitustel;
-plastik- välisuks ei vaja hooldust ega värvimist, samas saate valida endale meelepärase naturaalse või väärispuidu tooni;
-tunduvalt parem Uw (soojusjuhtivuse koefitsent)
-kui uksed ja aknad tellida koos, siis on kõik elemendid sama tooni ja sarnase stiiliga, mis muudab Teie maja disaini eriti kauniks;
-meie kasutame ainult häid lukke, mis sulevad ukse võimalikult tihedalt kogu perimeetris.
<>
Plastuksed teenivad Teid kaua ja on töökindlad, kaasaegsed ning on valmistatud vastava tänapäeva kõrgtehnoloogiale. Kasutamise käigus ei muuda uksed oma töökindlaid omadusi, kuju ega ka värvi. Nad isoleerivad väga hästi väliskeskkonda sisekeskkonnast ja ei rikne niiskuses. Me valmistame juba üle 20 aasta töökindlaid ja vastupidavaid plast- uksi terrassidele, tööstushoonetele, sissekäikudele, kontoritele ja eramajadele.

Ustetüübid
PVC välisuksi valmistatakse nii väljapoole kui ka sissepoole avatavatena. Lävepakk võib olla nii plastikust kui ka alumiiniumist. PVC uks võib olla nii ühe kui ka kahe avatava uksepoolega. Pimepostiga variandi puhul on võimalik avada mõlemad ukeselehed sedasi, et vahele ei jää posti ja sealt saab sisse- välja viia suurte ,mõõtmetega elemente.

Mõõdud
Ühe uksepoolega maksimum mõõt saab olla 1200x2400 mm, arvestades seda, et ukse pindala ei tohi ületada 2,8 m2 ja kahe uksepoolega mõõdud on vastavalt siis 2200x2400 maksimaalse pindala 4,6 m2 puhul. Nagu akende puhulgi, on siingi võimalik valmistada erinevaid keerulisi konstruktsioone, sidudes viimased omavahel spetsiaalsete ühendusprofiilidega.

Tihendid
Ukse lehed, erinevalt teistest ukse tüüpidest on hermeetiliselt suletavad ja ei lase tuult läbi, siit tuleb siis ka nende hea soojus- ja heiisolatsioon. Seda kõike tagab tihendi kaks ringi profiilis Gealan S8000 ja tihendi kolm ringi Gealan S9000. Mõlemad paistavad silma erilise tugevuse ja stabiilsuse poolest aga ka vargakindlus. Ustes kasutatavad lävepakud on soojuskatkestusega, mis ei lase Teie majast soojust välja.

Lukud
PVC välisustel on erinevad sulustustüübid : link on ainult seespool ilma lukuta, mõlemal pool ust on nii link kui ka võtmega lukk, või siis tegu on sees pool ``liblikaga`` ja väljast võtmega lukustatav lukk. Selleks, et fikseerida vajalikus asendis avatavust, kasutatakse fiksaatoreid. Plastustele saab peale paigaldada ka uksesulgureid.

Värvidevalik
Plastvälisustel on meil pakkuda suurt värvivalikut, kõiki uksi saab valmistada just endale sobivas toonis. Võib tellida puiduimitatsiooni laminaadi pealiskile, alumiiniumi toonis, kui ka akrüülkattega uksi. Ustele saab kasutada Teile meelepärast klaaspaketti, näiteks dekoratiiv klaasidest, tavalisi-läbipaistvatest klaasidest või siis toneeritud klaasidest paketti. Soovi korral saab panna klaaspaketi asemel hoopiski paneeli.

Konstruktsioon
Me valmistame uksi, kus uksekarbi paksuseks on 74 mm või 82,5mm. Konstrueerige meie programmis ise omale meelepärane tarassi- või teine uks.

Teenused
Ukse vahetuseks võite tellida: mõõtude võtmine, vanade uste demontaaz, valmistamine, paigaldamine ja kohaletoimetamine.
Tellige välisuksed koos paigaldusega alati parima soodsahinnaga. Meie anname garantii 7 aastat.

Meie konsultandid vastavad meeleldi Teie küsimustele kõikides meie Arutech Parimad Aknad OÜ müügiesindustes .

body-third-col: 
body-title: 
Värvi valik
body-third: 

Laminaatkate
Laminaatkatted, mis imiteerivad puiduvärvi ja struktuuri või alumiiniumit, leiate siit

Kate Аcrylcolor
Siidine ja matt toon, mis on tugevam kui laminaat ja ajajooksul ei muuda värvi.
Värvivaliku leiate siit