Acrylcolor - värviline akrüülkihti

header-image: 
body-second-col: 
body-title: 
Acrylcolor värvilise akrüülkatte eelised:
image-second: 
body-second: 

Värvilised aknaprofiilid annavad oma panuse fassaadi välimusse. Hoone saab kordumatu väljanägemise, sest värvilised aknad muutuvad selle iseloomulikuks osaks. Värvilised aknaprofiilid võimaldavad luua kõige eripärasemaid disaine ja võtta arvesse arhitektuuri regionaalseid omapärasid. Meie värvivarjundite palett rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse: aitame Teil valida optimaalse tooni, alates puhtast valgest kuni rafineeritud kivihallini. Meie Acrylcolor värvilise akrüülkatte kõrget kvaliteedistandardit kinnitab RAL vastavusmärgis. Akrüülkatte pealekandmisel sulavad valge PVC-aluskiht ja värvilisest pleksiklaasist pealiskiht üheks tervikuks. Värviline akrüülist pealispind peab vastu mehaanilistele kahjustustele ja ilmastikumõjudele. Sile ja matt pind on poorideta ning ei tolmu ega määrdu. Samuti ei kooru see maha, ei hakka mullitama ega vaja ülevärvimist. Acrylcolor värvilise akrüülkattega aknad firmalt Arutech Parimad Aknad on kasutajasõbralikud ja säilitavad oma ilusa väljanägemise pikkade aastakümnete vältel.

images-and-table: 
body-title: 
Acrylcolor – vastupidavad värvid
image-second: 
body-second: 

Ekstrusioon-sulatuse meetodit kasutatakse edukalt juba pea kolmkümmend aastat. Kuumtöötluse käigus sulab profiili valge aluskiht kokku värvilise vedela akrüüliga, mis kantakse aluskihi peale. Acrylcolor profiil tuleb ekstrusioon-seadmest välja kahevärvilisena. See protsess kindlustab värvitooni ideaalse täpsuse. Isegi kui Arutechi Acrylcolor profiilidest aknad ühel ja samal objektil aja jooksul välja vahetatakse, ei ole aastakümnete jooksul võimalik värvitoonides erinevusi leida.

body-title: 
Hea peegeldusvõime
image-second: 
body-second: 

Akrüülikiht laseb päikesekiiri läbi, nii et valge aluskiht saab enamiku päikesevalgusest tagasi peegeldada. Seetõttu ei kuumene värviline profiil päikese käes kuigivõrd rohkem kui valge.

body-title: 
Värvid
body-second: 

SILBER AcrylColor
SILBER

RAL 9005
RAL 9005

RAL 8014
RAL 8014

RAL 7040
RAL 7040

RAL 7039
RAL 7039

RAL 7022
RAL 7022

RAL 7016
RAL 7016

RAL 7015
RAL 7015

DB703
DB703
button-area: