Status message

The webform component multifile is not able to be displayed

Uksed, Välisuksed, MetalluksedSissepääsuuksed - Välisuksed

Välisuksed

ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ pakub plastikust PVC-välisuksi. See on suurepärane lahendus Teie majale, terrassile või rõdule. Meil on suur mudelite , värvide ja avamis tüüpide valik. Need on kvaliteetsed ja usaldusväärsed uksed ning meie uksed on alati soodsa hinnaga, puitustest - 30–40% odavamad. Sissepääsuuksed on väga soojad, neil on kaks tihendusringi ja alumiiniumist lävepakk koos külmasilla katkestusega.Metalluksed

Metalluksed

ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ pakuvad Teile metalluksi mis on suurepäraseks lahenduseks Teie korteri, maja, sissepääsu või tööstusruumide kaitsmiseks. Metallustel on suur kaitse sissemurdmiste eest, millel on mineraalvillast isolatsioon, pakume suurt lukkude valikut, värvilahendusi ja head hinda. Soovi korral võite tellida klaasiga ja erinevate võimalustega tulekindlaid uksi EI 30 või EI 60.Siseuksed

Siseuksed

Selles jaotises, lingil, leiate valmis siseuste loendi.
Need uksed on meil laos olemas.
Neid müüakse meie tavahindadest 30-50% soodsamalt.
Sellele tootekategooriale kehtib meie 2-aastane garantii.
Valmis uste nimekirja saad alla laadida siit.
Võtke ühendust meie müügiesindajatega telefonil 1516 üle Eesti või +37256911986

Uksed

Milliseid uksi ja uksesüsteeme pakub Arutech Parimad Aknad OÜ?

Me võime neid klassifitseerida järgmiselt:

Ukse materjal:
Plastik ehk PVC, metall, teras, MDF, spoon, naturaalne puit või ECO spoon, puit, alumiinium, klaaspaketiga, vitraaziga või klaasiga.

Paigaldus:
Välisuksed, majauksed, korteriuksed, terrassiuksed, rõduuksed, tubade vahelised siseuksed, köögiuksed, sauna uksed jne.

Konsturktsioonid:
Üheosalised, kaheosalised, pimepostiga, lükanduksed ehk liuguksed, alumiiniumist lävepakuga, lävepakuta, kaaruksed, tõstanduksed ja tõstand-lükanduksed, voldikuksed.

Uksetüübid:
Tuletõkkeuksed EI30 ja EI60, avariiuksed, turvauksed, tagavara väljapääsu uksed.

Teenused:
Pakume uksi nii paigaldusega kui ka ilma paigalduseta, viimistlustöödega ja ilma viimistlustöödeta. Samuti teostame uste avade mõõtmist, valmistamist, transporti, reguleerimist.

Hinnad:
Meil on paindlikud hinnad ning igale hinnaklassile vastav toodang. On olemas odavad uksed koos soodustuseg kuid ka kallid, Preemium klassi uksesüsteemid. Samuti võite alati küsida meie toodangule lisasoodustust!